Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Tags
af: Etikette

en: Download
af: Laai af

en: Login
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Location
af: Ligging
