Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Download
ca: Baixa

en: Login
ca: Entrada

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Location
ca: Localització

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Number of comments
ca: Nombre de comentaris

en: Number of views
ca: Nombre de voltes vist

en: Download URL
ca: URL de descàrrega

en: Field with source information
ca: Camp amb informació de la font
