Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Username
da: Brugernavn

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Download
da: Hent

en: Filename
da: Filnavn

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Location
da: Lokation

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: API key
da: API-nøgle

en: Number of comments
da: Antal kommentarer

en: Number of views
da: Antal visninger

en: Image field display format settings
da: Indstillinger for visning af billedfelt
