Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Number of comments
hy: Մեկնաբանությունների քանակը
