Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Tags
sq: Etiketat

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Created
sq: Krijuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Number of comments
sq: Numri i komenteve

en: Number of views
sq: Numri i shikimeve
