Media entity slideshare (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Login
sr: Пријављивање

en: Created
sr: Направљено
