Media entity slideshare (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Tags
cy: Tagiau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Format
cy: Fformat

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Location
cy: Lleoliad

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Number of comments
cy: Nifer o sylwadau

en: Number of views
cy: Nifer sydd wedi cael golwg
