Media entity slideshare (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Location
gu: સ્થાન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Number of comments
gu: ટિપ્પણીઓની સંખ્યા
