Media entity slideshare (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Format
te: ఆకృతి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: Number of comments
te: వ్యాఖ్యల సంఖ్య

en: Number of views
te: వీక్షణల సంఖ్య
