Media entity slideshare (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Tags
is: Efnisorð

en: Download
is: Hala niður

en: Login
is: Innskráning

en: Format
is: Stílsnið

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Location
is: Staðsetning

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
