Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Format
eu: Formatua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Number of comments
eu: Iruzkin kopurua

en: Number of views
eu: Bista kopurua
