Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Download
gl: Descargar

en: Format
gl: Formato

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Location
gl: Localización

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Number of comments
gl: Número de comentarios

en: Number of views
gl: Número de lecturas
