Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Download
nn: Last ned

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Location
nn: Stad
