Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Login
se: Logge sisa

en: Format
se: Formáhtta

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
