Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Tags
tr: Etiketler

en: Download
tr: İndir

en: Login
tr: Giriş

en: Format
tr: Biçim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Location
tr: Konum

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Number of comments
tr: Yorum sayısı

en: Number of views
tr: Gösterim sayısı

en: Download URL
tr: İndirme bağlantısı

en: Image field display format settings
tr: Görsel alanı gösterme biçimi ayarları
