Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Tags
hu: Címkék

en: Download
hu: Letölt

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Format
hu: Formátum

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Location
hu: Helyszín

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Id
hu: Azonosító

en: API key
hu: API kulcs

en: Embed code
hu: Beágyazási kód

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Number of comments
hu: Megjegyzések száma

en: Number of views
hu: Megtekintések száma

en: Download URL
hu: Letöltő URL

en: Image field display format settings
hu: Képet tartalmazó mező megjelenítési formátumának beállításai
