Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Location
ne: स्थान

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
