Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Tags
bg: Таг

en: Download
bg: Свали

en: Format
bg: Формат

en: Filename
bg: Име на файла

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Location
bg: Местоположение

en: Media
bg: Медия

en: Id
bg: Номер

en: Number of comments
bg: Брой на коментарите

en: Number of views
bg: Брой на прегледите
