Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Created
eo: Kreita

en: Location
eo: Loko

en: Number of comments
eo: Nombro da komentoj

en: Number of views
eo: Nombro da vidoj
