Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Tags
uk: Теґи

en: Download
uk: Завантаження

en: Login
uk: Вхід

en: Format
uk: Формат

en: Filename
uk: Назва файла

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Location
uk: Місце розташування

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: API key
uk: Ключ API

en: Embed code
uk: Код вставки

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Number of comments
uk: Кількість коментарів

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: Download URL
uk: URL завантаження

en: Number of slides
uk: Кількість слайдів

en: Image field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля зображення
