Media entity Soundcloud (3.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Add
ca: Afegeix

en: Options
ca: Opcions

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Show comments
ca: Mostra els comentaris

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Type: @type
ca: Tipus: @type
