Media entity Soundcloud (3.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Add
it: Aggiungi

en: Options
it: Opzioni

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Show comments
it: Mostra commenti

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Type: @type
it: Tipo: @type
