Media entity Soundcloud (3.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ
