Media entity Soundcloud (3.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Add
nl: Toevoegen

en: Options
nl: Opties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Show comments
nl: Reacties tonen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Classic
nl: Klassiek

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height
