Media entity Soundcloud (3.1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Add
af: Voeg by

en: Options
af: Opsies

en: Color
af: Kleur

en: Show comments
af: Toon kommentaar
