Media entity Soundcloud (3.1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Add
bs: Dodaj

en: Options
bs: Opcije

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja
