Media entity Soundcloud (3.1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Color
cy: Lliw
