Media entity Soundcloud (3.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Add
is: Bæta við

en: Options
is: Möguleikar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Color
is: Litur
