Media entity Soundcloud (3.1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Add
sv: Lägg till

en: Options
sv: Alternativ

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Color
sv: Färg

en: Show comments
sv: Visa kommentarer
