Media entity Soundcloud (3.1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Add
ta: சேர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Show comments
ta: கருத்துகள் காட்டு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
