Media entity Soundcloud (3.1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Add
vi: Thêm

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Color
vi: Màu sắc

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Classic
vi: Cổ điển

en: Visual
vi: Trực quan
