Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Add
ar: إضافة

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Color
ar: اللون

en: Show comments
ar: اظهار التعليقات

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول
