Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Type
az: Növ

en: Add
az: Əlavə et

en: Options
az: Seçimlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında
