Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Add
cs: Přidat

en: Options
cs: Možnosti

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Color
cs: Barvy

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: About
cs: Popis
