Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Add
da: Tilføj

en: Options
da: Valg

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Color
da: Farve

en: Show comments
da: Vis kommentarer

en: About
da: Om
