Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Add
fa: افزودن

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Color
fa: رنگ

en: Show comments
fa: مشاهده دیدگاه‌ها

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Installation
fa: نصب

en: About
fa: درباره
