Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Type
he: סוג

en: Add
he: הוספה

en: Options
he: אפשרויות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Color
he: צבע

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות
