Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Add
pl: Dodaj

en: Options
pl: Opcje

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Color
pl: Kolor

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Installation
pl: Instalacja

en: Show user
pl: Pokaż użytkownika

en: About
pl: O stronie

en: Classic
pl: Klasyczne
