Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Add
sk: Pridať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Color
sk: Farba

en: About
sk: Informácie o
