Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Add
th: เพิ่ม

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Color
th: สี

en: About
th: เกี่ยวกับ
