Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Add
tr: Ekle

en: Options
tr: Seçenekler

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Color
tr: Renk

en: Show comments
tr: Yorumları göster

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: About
tr: Hakkında
