Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Add
bg: Добави

en: Options
bg: Параметри

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Color
bg: Цвят
