Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Color
bn: রং

en: About
bn: সম্পর্কে
