Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Add
fi: Lisää

en: Options
fi: Valinnat

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Color
fi: Väri

en: Show comments
fi: Näytä kommentit

en: Installation
fi: Asennus

en: About
fi: Tietoja

en: Classic
fi: Klassinen
