Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Add
fr: Ajouter

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Color
fr: Couleur

en: Show comments
fr: Afficher les commentaires

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Show user
fr: Afficher l'utilisateur

en: About
fr: À propos

en: Classic
fr: Classique

en: Visual
fr: Visuel

en: Show artwork
fr: Afficher l'illustration
