Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն
