Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Add
id: Tambah

en: Options
id: Opsi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Color
id: Warna

en: Show comments
id: Tampilkan komentar

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Installation
id: Pemasangan

en: About
id: Tentang
