Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Add
ja: 追加

en: Options
ja: オプション

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Color
ja: 色

en: Show comments
ja: コメントを表示

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト
