Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Add
jv: Tambah

en: Options
jv: Opsi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Color
jv: Kelir

en: About
jv: Ngenani
