Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Add
lt: Pridėti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Color
lt: Spalva

en: Show comments
lt: Rodyti komentarus

en: About
lt: Apie

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)
